• 1400/03/28 - 10:05
  • 30
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیش از 100 ناظر بهداشتی بر برگزاری شعب اخذ رای استان قم نظارت دارند

بیش از 100 ناظر بهداشتی بر برگزاری شعب اخذ رای استان قم نظارت دارند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: بیش از صد نفر به عنوان ناظر بهداشتی بر نحوه رعایت شیوه نامه های بهداشتی کرونا در شعبه های اخذ رای استان نظارت دارند. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر سیامک محبی اظهارداشت: تمامی شعب اخذ رای از لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی توسط بازرسان این معاونت پایش خواهند شد. وی خاطرنشان کرد: به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از شیوع کرونا، دستورالعمل های بهداشتی را در مراجعه به شعب اخذ رای رعایت کنند و حتما ماسک داشته باشند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

پروتکل
دکتر سیامک محبی؛

بیش از 100 ناظر بهداشتی بر برگزاری شعب اخذ رای استان قم نظارت دارند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: بیش از صد نفر به عنوان ناظر بهداشتی بر نحوه رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی کرونا در شعبه‌های اخذ رای استان نظارت دارند.

 
 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر سیامک محبی اظهارداشت: تمامی شعب اخذ رای از لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی توسط بازرسان این معاونت پایش خواهند شد.

 

وی با اشاره به فعالیت صد در صدی بازرسان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم در انتخابات افزود: علاوه بر نظارت های سیار بر شعبه های اخذ رای این بازرسان به آشپزخانه مرکزی که در حال طبخ غذای عوامل اجرایی انتخابات هستند سرکشی کرده و نظارت های لازم را انجام می دهند.

محبی تصریح کرد: تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات بدون دغدغه بهداشتی انجام شده است و تلاش کردیم حدالمقدور این رویداد مهم سیاسی، در فضای باز انجام شود.

 

وی خاطرنشان کرد: به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از شیوع کرونا، دستورالعمل های بهداشتی را در مراجعه به شعب اخذ رای رعایت کنند و حتما ماسک داشته باشند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: مردم حضور در شعبه های اخذ رای را به ساعات پایانی به تاخیر نیندازند تا از ازدحام جلوگیری شود.

 

محبی گفت: برای کاهش هر گونه دغدغه در زمینه کرونا، افراد لوازم مورد نیاز از جمله خودکار به همراه داشته باشند.

 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با میاندوره ای پنجمین انتخابات خبرگان رهبری و میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز جمعه ۲۸ خردادماه سال جاری در حال برگزاری است.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 44565

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید