پیوندها

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 344655
بازديدکنندگان امروز: 124
کل بازديدکنندگان: 558736
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 0.6360 ثانيه
آرشیو اخبار


98 پلمب در دوهفته محدودیتهای کرونایی در قم
98 پلمب در دوهفته محدودیتهای کرونایی در قم
در دو هفته گذشته و اعلام محدودیتهای کرونایی تعداد 63340 مورد بازدید از صنوف و اماکن مختلف از سوی اکیپ های مشترک مرکز بهداشت، هلال احمر، سازمان ورزش و جوانان و اتاق اصناف انجام شد که در این مدت تعداد 4927 صنف غیرفعال و 98 مورد نیز پلمب گردید تا موفق شدیم پس از 14 روز از وضعیت قرمز کرونایی خارج شده و به وضعیت نارنجی برسیم. براساس آمار رسیده و تخمین کارشناسان شاخص رعایت کلی پروتکل ها در سطح استان بطور میانگین 87 درصد اعلام گردیده است. ا
 ٠٨:١٩ - 1399/09/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
پلمپ سه تالار پذیرایی در اولین روز از محدودیتهای آذرماه
پلمپ سه تالار پذیرایی در اولین روز از محدودیتهای آذرماه
در اولین روز از اجرای محدودیتهای اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا در استان ۳ تالار پذیرایی به دلیل عدم توجه به محدودیتهای کرونایی و برگزاری مراسم صبح امروز پلمب و از ادامه فعالیت انها جلوگیری بعمل امد. امید است با تلاش و توجه همشهریان عزیز و اجرای دقیق دستورعمل های تعیین شده شاهد کاهش موارد ابتلا و کنترل بیماری در استان قم باشیم.
 ١١:٥٦ - 1399/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
53 مورد امکنه در راستای اعمال محدودیتها در هفته گذشته پلمب و یا غیرفعال شد
53 مورد امکنه در راستای اعمال محدودیتها در هفته گذشته پلمب و یا غیرفعال شد
با اعلام محدودیتهای اعلام شده از ستاد استانی پیشگیری از کرونا و همزمان با ایام رحلت پیامبر اعظم(س) و شهادت امام رضا(ع) تعداد 53 امکنه شامل گیم‌نت. آشپزخانه. کبابی. آموزشگاه‌، قهوه خانه. قلیان سرا. لبنیاتی و نانوایی پلمب و یا غیرفعال گردید
 ٠٩:٠٩ - 1399/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام معاون محترم بهداشتی به مناسبت روز بهداشت محیط
بهداشت محیط بعنوان یکی از بازوان توانمند حوزه سلامت بنا به رسالت ذاتی خود، همواره سرباز خط مقدم جبهه سلامت در تاریخ میهن عزیزمان، چه در دوران دفاع مقدس و چه در سایر عرصه‌های مبارزه با بیماری‌ها بوده و هست و اینک نیز در این روزهای مبارزه و کنترل کرونا کارشناسان خدوم بهداشت محیط همچنان با عزمی جزم و روحیه ای جهادی با وجود تمام کاستی ها در تمام ساعات شبانه روز در سنگر تامین و حفظ سلامت هموطنان عزیزمان از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند .
 ٠٩:٢٧ - 1399/07/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)
نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)
 ١٢:٠٤ - 1399/06/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری ازمون مدارس تیزهوشان با رعایت پروتکل های بهداشتی
برگزاری ازمون مدارس تیزهوشان با رعایت پروتکل های بهداشتی
 ١٤:٠٩ - 1399/05/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت های بهداشتی بر برگزاری ازمون کارشناسی ارشد
باتوجه به برگزاری ازمون کارشناسی ارشد کارشناسان مرکز بهداشت ضمن حضور در محل برگزاری آزمون زودتر از عوامل برگزارکننده و اصلاح چیدمان صندلی ها، نظارتهای لازم را بر نحوه برگزاری ازمون در شرایط وضعیت قرمز استان اعمال نمودند. در این آزمونها امانات و گوشی داوطلب ها در کیسه های یکبار مصرف بدون دخالت عوامل آزمون دریافت ونگهداری شده و پرسشنامه بصورت بسته بندی شده در اختیار داوطلب ها قرار داده شده و از قراردادن روی زمین خودداری شد.
 ١٤:١٣ - 1399/05/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
کشف و توقیف بیش از ۷ تن ترشی فاقد مشخصات بهداشتی در قم
🔸 در پی گزارش مردمی به سامانه ۱۹۰ مبنی بر مشاهده یک بچه موش در ترشی خریداری شده، کارشناسان مرکز بهداشت اقدام به بررسی و پیگیری مورد کرده و موفق به شناسایی یک کارگاه تولید غیربهداشتی ترشی شدند.
 ١٣:٠٣ - 1399/05/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
مزرعه صیفی جات حدود 6000 متر مربع باحکم قضایی تخریب گردید
در گشت مشترک مرکز بهداشت شهرستان با امور آب منطقه ای در منطقه حصار سرخ مزرعه صیفی جات حدود 6000 متر مربع باحکم قضایی با کمک کلانتری12 و با حضور کارشناسان بهداشت محیط با ابزارآلات جهادکشاورزی تخریب گردید.
 ٠٨:٤٣ - 1399/05/09 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>